تبلیغات در اینترنتclose
شما مشکل پیدا کردن فونت مناسب دارید؟
با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 35
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1818
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
46
عضویت
25 /7 /1397


آیا شما مشکل پیدا کردن فونت مناسب دارید؟


طراحی سایت


همیشه دسترسی به چندین فونت مختلف وجود دارد. پیدا کردن یک از مواردی که می خواهید در پروژه خود استفاده کنید، می تواند زمان گیر باشد.. به عنوان یک طراح وب مشغول، شما به احتمال زیاد بسیاری کار دارید تا انجام دهید. خوشبختانه ابزارهایی وجود دارد که میتوانند به شما در جستجوی فونت مناسب کمک کنند تا فونت را شناسایی کنید فونتی که دوست دارید استفاده کنید، یک ابزار ساده و آسان برای استفاده و البته رایگان است .فرض کنید، به عنوان مثال، شما از فونت زیر خوشتان امده است. و می خواهید از آن در پروژه فعلی خود استفاده کنید، اما حتی نام آن را نمیدانید یا جایی که باید آن را جستجو کنید، بنابراین میتوانید آن را دانلود کنید.

اما چطور؟ این جایی است که ابزار نرم افزاری خوب وارد بازی می شود WhatFontis.com دارای یک ابزار جستجوی نرم افزاری است که می توانید از آن رایگاناستفاده کنید.
چه مراحل در استفاده از WhatFontis مشارکت دارند. ابزار جستجوی کام؟

این 3 گام ساده را دنبال کنید و ابزار جستجو WhatFontis.com استفاده کنید.
در مرورگر خود سایت WhatFontis.com را وارد کنید. برای ثبت نام سرویس رایگان، باید آدرس ایمیل خود را پر کنید، تأیید کنید که شما یک ربات نیستید و روی دکمه REGISTER کلیک کنید. سپس باید یک ایمیل برای تأیید دریافت کنید.
هنگام ورود به سیستم، صفحه خانگی بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود .

اکنون زمان آن است که اولین درخواست جستجو خود را ایجاد کنید.اگر از فونت مورد علاقه خود یک فایل تصویری دارید، آن را آپلود کنید. چند قانون وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید. اما آنها پیچیده نیست. شما باید حداقل یک خط از متن افقی را ارسال کنید. JPG، GIF، و PNG فرمت های قابل قبول فایل هستند. شما فقط می توانید حروف لاتین را ارسال کنید.

انتظار نداشته باشید شناسه فونت دقیق 100٪ بدست آورید. شناساییبرخی از فونت های سفارشی می تواند دشوار باشد.اگر شما دقیقا فونت را دریافت نکنید،اما هنوز تعداد نمونه هایی کاملا مشابه را، خواهید یافت.

یک رویکرد دیگر این است که یک پیام را ارسال کنید که شامل یک تصویر از فونت مورد نظر شما در انجمن Forum WhatFontis.com است. بسیاری از اعضای انجمن، به ویژه کاربران قدیمی، در شناسایی فونت ها بسیار خوب هستند. وبه شما هستند کمک کنند.

مقالات مرتبطاشتباهات متداول بصری در بازاریابی محتوا
شغل های حوزه وب و طراحی: شما کجا قرار دارید؟
شروع به خرید کد و تم طراحی سایت در Codester
دوشنبه 20 خرداد 1398 - 00:59
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::