تبلیغات در اینترنتclose
اخذ ویزا کارت و مستر کارت
با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 38
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1778
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
2
عضویت
2 /2 /1398
با داشتن کارت های اعتباری (کیریدیت کارت)، میتوانید بسیاری از هزینه های واسطه گری و پرداخت هزینه های اضافی را تا حد چشم گیری کاهش دهید؛ به این صورت که به جای پرداخت هزینه های سنگین به شرکت ها و موسسه ها برای انجام کارهایی که نیاز به شماره حساب خارجی هست، خودتان میتوانید با حذف این واسطه ها به طور مستقیم واریزی های خود را انجام دهید .یکی از محبوب ترین کارت های اعتباری، ویزا کارت و مسترکارت است. با اخذ ویزا کارت یا مستر کارت می توانید از مزایای فوق العاده ای بهرمند شوید.
حتما برای شما پیش آمده است که بخواهید از سایت خارجی خرید کنید یا در دوره های آموزشی سایت های خارجی ثبت نام کنید، اما به دلیل وجود تحریم ها این کار امکان پذیر نشده است. فرض کنید در تور باکو شرکت کرده اید و قصد دارید پول نقد زیادی را در این سفر با خود ببرید اما، همانطور که می دانید حمل پول نقد نگرانی های زیادی را ایجاد میکند.امروزه افراد زیادی به جای حمل پول نقد از کارت های اعتباری استفاده میکنند که امنیت بالاتری هم دارند.
با خرید ویزا کارت و مسترکارت می توانید پرداخت اینترنتی انجام دهید. به کمک آن به حساب کشور های دیگر واریز و یا دریافت نمایید، وقت سفارت بگیرید، در آزمون های IELTS و دیگر آزمون ها شرکت کنید.
مزایای اخذ ویزا کارت و مسترکارت:
    [*]خرید اینترنتی با ویزا کارت (فروشگاه های اینترنتی، دوره های آموزشی و...)[*]دریافت پول نقد از دستگاه ATM[*]کاهش هزینه های وقت گرفتن از سفارت، آزمون های بین المللی [*]قابلیت استفاده در درگاه پرداخت آنلاین[*]پرداخت با دستگاه POS
دوشنبه 02 اردیبهشت 1398 - 17:07
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::