تبلیغات در اینترنتclose
طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب اینترنتی
با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 48
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1775
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
32
عضویت
3 /9 /1397
امروزه طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب به یکی از مشاغل پردرآمد تبدیل شده است. بسیاری از افراد با استفاده از اپلیکیشن های تاکسی یاب به سرعت و با راحتی هر چه بیشتر تاکسی مورد نظر خود را انتخاب می کنند و به سرعت به مقصد مدنظرشان می رسند. از جمله معروف ترین این اپلیکیشن ها در کشور ما ایران می توان به اسنپ و تپ سی اشاره نمود.

با استفاده از این نرم افزار بسیاری از دغدغه های مرتبط با یافتن سریع تاکسی حل می گردد و همچنین سبب صرفه جویی در زمان شما نیز خواهد شد. طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب اینترنتی قطعا رشد بسیاری در سال های آینده خواهد داشت. شرکت نوپرداز با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.
ویژگی های طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب چیست؟
  • امکان پرداخت هزینه سفر با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین[*]امکان بررسی خودروها در نقشه[*]امکان بررسی کیفیت خودروهای اطراف[*]طراحی سایت و اپلیکیشن به صورت کاملا اختصاصی[*]پیدا کردن نزدیک ترین خودروهای تاکسی[*]بررسی اطلاعات راننده تاکسی و تماس

تمامی پروژه های پیاده سازی شده توسط شرکت نوپرداز ایران شامل یک سال پشتیبانی رایگان بوده که طی این مدت تمامی موارد مرتبط به رفع باگ و یا ایجاد خطا قابل رفع می باشد.
پنجشنبه 22 فروردین 1398 - 20:46
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::