تبلیغات در اینترنتclose
چند دلیل مهم برای استفاده کردن از سرور مجازی
با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 61
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1765
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
15
عضویت
18 /10 /1397

چند دلیل مهم برای استفاده کردن از سرور مجازی
چند دلیل مهم برای استفاده کردن از سرور مجازی – بخش دوم
چند دلیل مهم برای استفاده کردن از سرور مجازی – بخش دوم ، در مقاله چند دلیل مهم برای استفاده کردن از سرور مجازی – بخش اول با چند مورد از دلایل مهم برای استفاده و خرید سرور مجازی آشنا شدیم . در ادامه این مقاله به بررسی دیگر موارد می پردازیم که دسترسی کامل و نیز قدرت پردازش بالا از مهمترین آن می باشد .
دسترسی کامل به اطلاعات :
خرید سرور مجازی
با داشتن سرور مجازی تمامی دسترسی ها به روت یا ادمین همیشه در اختیار کاربر می باشد و این امکان برای کاربر است که به راحتی می تواند در هر زمانی نرم افزارهای مورد نیاز خود را نصب کند اما در سرور اشتراکی دسترسی فرد به یوزر محدود است در صورتی که با داشتن دسترسی ادمین امکانات بیشتری در اختیار کاربر می باشد و تغییر تنظیمات راحت تر است .
قدرت پردازش بالا و سریع اطلاعات :
سرور مجازی
سرعت خوب و بالای سایت از دلایل مهم و تاثیرگذار در افزایش بازدید و نیز افزایش ورودی موتورهای جستجو می باشد . بعضی ها بر این باورند که چنانچه سرعت لود شدن سایت بیشتر از ۳ ثانیه طول بکشد باعث کاهش ۴۰ درصدی بازدیدکنندگان می شود ، و با توجه به توضیحات در مقالات قبلی می توان به این نتیجه رسید که استفاده از سرور مجازی در مقایسه با هاست اشتراکی باعث افزایش بالای سرعت سایت می شود که به طبع آن باعث افزایش بازدید و رتبه سایت می شود لازم به ذکر است که عوامل تاثیرگذار در سرعت سایت به مواردی مثل سخت افزار ، نوع برنامه نویسی و .. مرتبط می شود اما داشتن سرور مجازی نیز بی تاثیر نیست حال این سرور از نوع سرور مجازی میکروتیک باشد یا سرور مجازی لینوکس و یا ….
این امر کاملا واضح است که هر کاربر و یا کسب و کاری می تواند از یک سرور برای افزایش سود خود بهره ببرد اما انتخاب و خرید سرور مجازی مناسب خود یک چالش بزرگ می باشد که این انتخاب نیاز به شناخت کامل نیازهای شما و مشاوره حرفه ای می باشد . مشاورین وب پویان با شناخت نوع کسب و کار شما در شرایط فعلی و آینده بهترین پیشنهاد برای انتخاب و خرید سرور مجازی را به شما ارائه می دهند .
امضای pooyany97


خرید سرور مجازی
خرید سرور مجازی
جمعه 02 فروردین 1398 - 20:26
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::