تبلیغات در اینترنتclose
طراحی سایت شبیه علی بابا
با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 30
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1750
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
29
عضویت
3 /9 /1397

طراحی سایت شبیه علی بابا برای شرکت های فروش بلیط آنلاین
طراحی سایت فروش بلیط آنلاین یکی از کسب و کارهایی است که به صورت آنلاین درامده. درگذشته سفر کردن و مهیا کردن تدارکات و ملزومات سفر خیلی سخت و یا حتی طاقت فرسا بوده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و راحت شدن ارتباطات، استفاده از ابزارهای بروز از جمله شبکه های اجتماعی و سایت های فروش بلیط آنلاین از جمله سایتهایی شبیه علی بابا امکاناتی هست که عموم به راحتی می توانند اقدامات سفر خود را فراهم کنند.
طراحی سایت حرفه ای فروش بلیط آنلاینشرکت های فروش بلیط به صورت آنلاین اگر می خواهند کسب و کارخود را به صورت حرفه ای دنبال کنند، جهت فروش بلیط به صورت اینترتنی باید سامانه ای منظم برای رزرو هواپیماو یا قطار به همراه رزرو هتل داشته باشند و شرکت نوپرداز این سامانه را با طراحی سایت حرفه ای در اختیار شما می گذارد، چراکه شرکت نوپرداز ازتکنیک های سئو و بهینه سازی سایت نیز در طراحی سایت های خود استفاده می کند.

شرکت هایی که می خواهند طراحی سایت شبیه علی بابا داشته باشند باید دارای سامانه ای منظم باشند که توسط همه مردم و مشتری ها قابل دسترس باشد و مشتری ها مجبور نباشند برای تهیه نیازهاشون در صف های طولانی وقتشون رو هدر بدهند. این سامانه با طراحی سایت شبیه علی بابا اجرایی می شود.
البته امروزه سایت های قوی برای این کار وجود دارد ولی از مهمترین و مشهورترین سایت های فروش بلیط اینترنتی می توان به سایت علی بابا اشاره کرد.
سایت علی بابا مقدماتی را فراهم می آورد تا برای مسافران خود سفری آسان و مطمئن فراهم کند و باعث بالابردن کیفیت سفر مسافران خود شود.

چگونه می شود یک سایت شبیه علی بابا داشت


وب سایت علی بابا با پشتیبانی و امکاناتی که در سایت خود فراهم آورده به یک سایت موفق در زمینه فروش بلیط هواپیما و قطار تبدیل شد و اگر شما می خواهید یک سایت شبیه علی بابا داشته باشید باید یک سری نکات و ویژگی هارا در طراحی سایت خود جای دهید.نکات و ویژگی هایی که هر وب سایتی که میخواهد سایت شبیه علی بابا داشته باشد می بایست درنظر بگیرد:
  • نما و ظاهر زیبا و جذاب برای کاربران سایت[*]ارائه کلیه خدمات شرکت به مشتری های اینترنتی[*]ایجاد قابلیت عضویت و حساب کاربری برای مدیریت تراکنش ها[*]دسته بندی خدمات سایت در قالب بلیط قطار رزرو هتل، بلیط هواپیمای داخلی و ....[*]معرفی و رزرو تورهای مسافرتی[*]درج مطالب جذاب مرتبط با سفرهای موجود[*]قرار دادن لینک های شبکه های اجتماعی در سایت[*]امکان درج نظر و همچنین پرسش و پاسخ میان کاربران[*]امکان جستجو[*]تعبیه درگاه های پرداخت اینترنتی برای پرداخت وجه بلیط به صورت آنلاین[*]پشتیبانی به صورت آنلاین و 24 ساعته

طراحی سایت شبیه علی بابا
پنجشنبه 16 اسفند 1397 - 14:31
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::