با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 211
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1614
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
21
عضویت
26 /8 /1397

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید خودرو باید به آن توجه کنیم، رنگ بدنه خودرو می باشد. این مورد به خصوص در هنگام خرید خودرو های کار کرده و دست دوم، بیشتر نمود پیدا می کند. برای این منظور نیز مکان هایی وجود دارد که افراد با مراجعه به آن مکان، خودروی خود را در اختیار متخصصین این رشته قرار داده تا تشخیص دهند که آیا رنگ بدنه خودرو فابریک بوده و یا رنگ خودرو در اثر تصادفات، ترمیم شده است. امروزه با افزایش روز افزون تعداد خودروها و همچنین خرید و فروش آن ها، موضوع تشخیص رنگ خودرو بسیار با اهمیت شده و مشاغل گوناگونی، مثل کارشناسی رنگ خودرو به وجود آمده است. در این مطلب قصد داریم در رابطه با کارشناسی رنگ خودرو مباحثی را مطرح کرده و همچنین دستگاهی را با عنوان دستگاه
ضخامت سنج رنگخودرو معرفی و بررسی نماییم.
دستگاه تشخیص رنگ خودرو چیست؟
دستگاه تشخیص رنگ خودرو از جمله دستگاه هایی است که امروزه هر کارشناس خودرو باید یکی از آن ها را داشته باشد و از آن برای تضخیص دقیق رنگ خودروهای مختلف استفاده نماید. در گذشته عمل تشخیص رنگ، بیشتر با استفاده از چشم انجام می شد و میزان دقت یک کارشناسی، به دقت دید خود کارشناس و میزان تجریه وی در این زمینه بستگی داشت. اما امروزه با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ خودرو تا حد بسیار زیادی می توان به این عمل، دقت بخشید و از اشتباهات رایج گذشته جلوگیری نمود. وظیفه اصلی دستگاه تشخیص رنگ خودرو، تخمین دقیق ضخامت رنگ می باشد. این دستگاه ها می توانند با دقتی برابر با ۱ هزارم میلی متر، میزان ضخامت رنگ را تشخیص داده و همچنین بسته به نوع دستگاه، نوع فلز بکار رفته و نوع رنگ بکار رفته روی خودرو را نیز شناسایی نماید.


دستگاه های
تست رنگ خودرو در انواع بسیار متنوعی تولید شده اند که هر کدام از کیفیت و کارای خاص خود برخوردار می باشند. از آنجا که با ترمیم رنگ خودرو باید مقداری بتونه و لعاب و یا مقدار زیادی رنگ به محل صدمه دیده اضافه گردد، با استفاده از این دستگاه ها می توان ضخامت نواحی مشکوک را بدست آورد و آن را با حالت اصلی مقایسه نمود. در این صورت می توان به سادگی دریافت که آیا خودرویی که خریداری کرده ایم، رنگ شدگی دارد یا خبر؟
پنجشنبه 08 آذر 1397 - 12:32
نقل قول این ارسال در پاسخارسال ها
7
عضویت
24 /10 /1399
پاسخ : 1 دستگاه تشخیص رنگ خودرو چیست و چگونه کار می کند؟
من کلی بعد از تحقیق درباره مشخصات جک جی 4 یه دونه خریدم اما متاسفانه سر کارشناسی نکردن خیلی ضرر کردم.
یکشنبه 04 مهر 1400 - 11:25
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::