تبلیغات در اینترنتclose
طراحی سایت امن
با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 56
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1576
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
85
عضویت
23 /7 /1397
طراحی سایت امن
http://www.npco.net/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D9%86.htm
مزایای زیادی در خدمت طراحی سایت شما بر روی پروتکل HTTPS امن، به جای پروتکل HTTP ناامن وجود دارد که در نهایت بسیار امن تر است و به حفظ حریم خصوصی بازدید کنندگان کمک می کند.هر چیزی که بیش از HTTPS خدمت کرده است رمزگذاری شده است و بنابراین به اشخاص دیگری منتقل نمی شود.
هر چیزی که از طریق HTTP خدمت می کند، می تواند به طور بالقوه توسط دیگران در شبکه برداشته شود، یا شبکه هایی که بسته های داده ها از طریق آن سفر می کنند. این به خصوص اگر شما دسترسی به داده ها را بر روی یک شبکه WiFi عمومی که نیازی به ورود به سیستم (که هرگز توصیه نمی شود اما هنوز هم بسیار معمول است) درست است.
HTTPS در طراحی سایت
بنابراین اتصالات HTTPS معمولا هنگام چک کردن و پرداخت با کارت های اعتباری استفاده می شود. با خدمت به کل طراحی سایت خود از طریق HTTPS، شما تمام داده ها را از جمله نشانی های اینترنتی بازدید شده و فرم های ارسال شده رمزگذاری خواهید کرد.
SSl در طراحی سایت امن
گواهی SSL برای HTTPS باید به طرفی که در حقیقت دامنه را کنترل می کند، صادر کند، و به این ترتیب تایید می کند که کاربران به طراحی سایت هایی که در نظر گرفته شده اند، به جای یک طراحی سایت جعلی استفاده می شوند.

نتایج گوگل را برای طراحی سایت امنHTTPS می توانید ست نمایید
گوگل روشن کرده است که آنها طراحی سایت هایی را که از HTTPS استفاده می کنند، ترجیح می دهند و به این ترتیب نتایج جستجوی خود را به آن طراحی سایت ها ترجیح می دهند.بنابراین طراحی سایت شما ممکن است بالاتر از نتایج رتبه بندی شود و در نتیجه از افزایش ترافیک و مشتریان بالقوه / فروش بهره مند شود.
هنگام مشاهده تحلیل طراحی سایت، خواهید دید که کاربران از چه زمانی وارد می شوند - در غیر این صورت اگر از HTTPS به HTTP ارجاع داده می شود، حذف می شود.هشدار مرورگر نشان دهنده یک اتصال امن در URL باربرهای مرورگر است - به جای هشدارهایی که ممکن است مشتریان را تهدید کنند. تمام این مزایا به مراتب بیش از هر معیاری بالقوه است، اما برخی از موارد مهم شما باید آگاه باشید.
گواهی های امن هزینه پول، بسیار کمتر از آنها استفاده می شود، اما هنوز هزینه حدود 50 دلار در سال وجود دارد. ارائه دهندگان گواهینامه های گوناگون ممکن است بیشتر یا کمتر از آن هزینه کنند.اغلب ارائه دهندگان میزبانی طراحی سایت هزینه ی ماهانه خود را برای یک آدرس اختصاصی IP نیز هزینه می کنند.شما ممکن است بهترین برنامه ی میزبانی را داشته باشید که قبلا شامل آدرس اختصاصی IP و گواهی SSL در برنامه ی ماهانه ی میزبانی وب است.شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران
، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران


چهارشنبه 09 آبان 1397 - 13:23
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::