تبلیغات در اینترنتclose
تشک
با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 77
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1518
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
21
عضویت
8 /5 /1397
چه نوع تشکی برای کمردرد مفید است؟

خرید تشک خوشخواب
تشک های خوشخواب یا خوشخواب سفت؟ درد کمر یکی از دردهای رایج در بین مردم است. اغلب مردم تصور می*کنند اگر شخصی کمردرد دارد بهترین راه*کار برای او خوابیدن بر روی زمین سفت یا تشکی سخت است. البته این یک تصور واهی است. خوشخوابهای سفت هیچ کمکی به درمان کمردرد نمی*کنند. در این* گونه موارد بهتر است از تشک طبی و یا تشک طبی فنریاستفاده کنید.
بهترین تشک برای رفع کمردرد
سالانه افراد زیادی به درد کمر مبتلا می*شوند؛ که می*تواند دلایل متعددی داشته باشد. دیسک کمر، بلند کردن اجسام سنگین و دلایل دیگر پزشکی که هر کدام می*توانند باعث زمین*گیر شدن فرد بیمار شود. در گذشته تصور اغلب مردم این بود که اگر فرد بیمار بر روی زمین یا خوشخواب سفت دراز بکشد درد کمرش درمان خواهد شد. ولی این یک تصور غلط است. طبق نظر پزشکان خوشخواب های سفت نه تنها درد را تسکین نمی*دهند بلکه باعث تشدید درد در نواحی تحتانی کمر نیز می*شوند. خوشخواب یکی از بهترین تشک*های مناسب برای این افراد است. خوشخواب در انواع مختلف تشک دو نفره و همچنین تشک یک نفره تولید می*شوند.
چرا تشک خوشخواب گزینه مناسبی برای رفع کمردرد است؟
خواب راحت یکی از مواردی است که حق شما است که آن را تجربه کنید. استفاده از یک خوشخواب غیراستاندارد می*تواند لذت یک خواب راحت را از شما بگیرد؛ و اگر دچار کمردرد باشید درد کمر شما را تشدید کند. به همین خاطر باید در انتخاب تشک مناسب کمال دقت را داشته باشید. یک خوشخواب خوب باید یک سری ویژگی*های ظاهری داشته باشد؛ که در زیر به آن اشاره شده است:

نه سفت و نه نرم: یک خوشخواب استاندارد تشکی است که نه خیلی سفت باشد؛ و نه خیلی بیش از حد نرم و راحت. پزشکان متخصص معتقدند تشک*های نرم و راحت برای افرادی که مبتلا به کمردرد هستند نمی*تواند گزینه مناسبی باشد. همچنین تشک*های سفت نیز باعث تشدید درد کمر در این بیماران می*شود. بهترین گزینه استفاده از خوشخواب استاندارد و طبی است. خوشخواب یکی از بهترین گزینه*های موجود برای شماست.
ارتفاع مناسب: یک تشک استاندارد برای شما تشکی است که قطر مناسبی نیز داشته باشد. تشک*هایی که قطر کمی دارند و به زمین نزدیک*اند معمولاً بیش از اندازه سفت هستند، سفتی بیش از اندازه باعث تشدید درد کمر در نواحی تحتانی می*شود. بهتر است تشک*هایی را تهیه کنید که اندازه آن*ها از لبه تخت*های استاندارد کمی بالاتر باشد. خوشخواب طراحی مناسبی دارند و ارتفاع مناسبی را برای فرد ایجاد میکنند.
تشک*های اسفنجی فنری: تشک*های اسفنجی فنری را احتمالاً با نام تشک بامبو در سطح بازار بشناسید. تشک*های اسفنجی فنری بهترین گزینه در بین تشک طبی است؛ زیرا هم به اندازه کافی نرم هستند؛ و هم حالت ارتجاعی خوبی دارند. استفاده همزمان از اسفنج و فنر در تشک های خوشخواب باعث شده تا این تشک*ها در بین تشک*های طبی بازار بهترین گزینه موجود باشند.

اگر از کمردرد رنج می*برید و یا یکی از افراد خانواده*تان به این درد مبتلاست؛ برای خرید خوشخواب می*توانید همین امروز اقدام کنید. کافی است به فروشگاه خوشخواب ما سربزنید و در کمترین زمان بهترین تشک را برای رفع درد کمر خود یا عزیزتان خریداری کنید.
خرید تشک
یکشنبه 18 شهریور 1397 - 12:00
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::