تبلیغات در اینترنتclose
درمان سردرد با دستگاه
با سلام
در جهت تطبیق و سبک شدن انجمن تمام مطالب قبلی به قسمت بایگانی منتقل شده
و ازاین به بعد به طور کامل وتمام مطالب شما در موضوعات مشخص خود باقی می ماند.
توجه داشته باشید مطالب خود را با توجه به موضوع و تالار خود قرار دهید.

کد آهنگ

شکلک برای ارسال ها"کلیک کنید"

بازدید از تاپیک : 14
نمایش آدرس تاپیک
http://samen-bosh.ir/Forum/Post/1919
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ

ارسال ها
6
عضویت
31 /4 /1398
محل زندگی
تهرانتحریک اعصاب محیطی (PNS) از طریق پوست امتیاز غیر تهاجمی بودن را دارد و بدین ترتیب حتی برای کسانی که از میگرن های دوره ای با شدت کمتر رنج می برند،مناسب می باشد.
سفالی تکنولوژی ( Cefaly Technology ) یک شرکت تحقیق و توسعه در زمینه ساخت و نواوری دستگاه ها و وسایل الکتریکی و بیوالکتریکی برای مصارف پزشکی است.
این دستگاه برای تحریک اعصاب سه قلو و پس سری تولید کرده است.تحریک اعصاب جمجمه ای به صورت غیر تهاجمی یا تحریک اعصاب از طریق پوست (TNS) در سر به این دلیل که معمولا برای بیماران دشوار بوده و همراه با درد است،همواره یک چالش تکنیکی است.
کمپانی سفالی تکنولوژی به لطف مهندسی الکترونیک بسیار پیچیده و در عین حال کوچک شده،قادر به ایجاد ایمپالس های الکتریکی بسیار دقیقی شده است که می تواند در اعصاب آغاز کننده پتانسیل عمل با اثرات تحریکی کم بر روی جمجمه ( Periosteum ) باشد و بنابر این،بیمار به راحتی آن را تحمل نموده و دردی احساس نمی کند.
دستگاه سفال تکنولوژی همچنین قادر به ثبت پتانسیل های عمل عضلات صورت به طور بسیار دقیق شده است.این تکنولوژی الکترونیک به اندازه ای پیشرفته است که حتی می تواند پتانسیل عمل یک پلک زدن را اندازه گیری کند. سفالی اولین دستگاه الکتریکی تحریک اعصاب از طریق پوست می باشد که اختصاصا به منظور استفاده پیشگیرانه قبل از شروع سردرد های میگرنیمورد استفاده واقع می شود.تحریک این اعصاب باعث افزایش تولید اندورفین می شود که در نتیجه آستانه درد در فرد بالا می رود و باعث مسدود شدن ورود بخشی از درد به سیستم عصبی می شود.همچنین سفالی اولین دستگاه از نوع خود می باشد که موفق به دریافت گواهی از سازمان غذا و دارو آمریکا ( FDA ) به منظور پیشگیری و درمان سردرد با دستگاه بدون تقریبا هیچ عارضه ای و بهبود قابل توجه در دفعات تکرار و شدت سر درد ها می باشد.

نحوه کارکرد دستگاه
1) پاک کردن و چربی زدایی پوست :
قبل از اتصال الکترود ها،پیشانی و به خصوص ناحیه بین دو ابرو ها ( محل نصب الکترود ) باید به وسیله ی آب و صابون و یا با استفاده از یکی از دستمال های تمیز و چربی زدایی شود.

2) باز کردن الکترود:
با استفاده از دو لبه ی الکترود،آن را از بسته بندی خود خارج نمائید

3) نحوه قرار گیری الکترود:
بدین منظور از آینه استفاده نمائید.لبه ی تحتانی الکترود باید دقیقا با خط نقطه چین افقی نشان داده شده در شکل مماس باشد.چندین بار انگشتان خود را روی الکترود فشار دهید تا از اتصال محکم آن به پیشانی اطمینان حاصل نمائید.اثرگذاری درمان به کیفیت تماس بین الکترود و پوست بستگی دارد.

4) نحوه قرار گیری دستگاه الکترود بر روی الکترود:
با دقت به وسیله ی دو طرف دستگاه ، آن را بردارید.جلوی آینه ، دستگاه را مانند عینک روی صورت خود بگذارید.قسمت اصلی دستگاه را الا برده و سپس آن را بالا برده و سپس آن را به گونه ای پایین بیاورید که پین پلاستیکی مرکز الکترود با فضای خالی قسمت مرکز الکترود با فضای خالی قسمت مرکزی دستگاه قفل شوند.
شروع و تنظیم برنامه با استفاده از کلید اصلی قادر به شروع دوره و انتخاب برنامه مناسب هستید.روشن بودن چراغ بیانگر روشن بودن دستگاه و کارکرد مناسب آن می باشد.
یکشنبه 17 شهریور 1398 - 13:08
نقل قول این ارسال در پاسخارسال ها
1
عضویت
4 /6 /1398
محل زندگی
مشهد
پاسخ : 1 اجاره خودرو در کیش
اجاره ماشین در کیش
سلام، در این مقاله قصد داریم که تمام شرایط و نحوه اجاره ماشین در کیش و تمام نکات و قیمت های اجاره خودرو رو بررسی کنیم و تمامی مسائل مربوط به اجاره و قوانین کیش را برای شما توضیح دهیم.
در ابتدا توضیحی در مورد صنعت رنت کار در کیش بدهیم که اصلا چرا چنین شرکت هایی به وجود آمده اند. مسافران زیادی هر ساله با هواپیما به کیش سفر می کنند و تعطیلات خود را در این جزیره زیبا سپری می کنند. کیش جزیره نسبتا کوچکی است و مساحت کل آن ۹۲ کیلو متر است و در سال حدود ۲ میلیون مسافر به این جزیره سفر می کنند، از این رو اکثر مسافران بدون وسیله نقلیه در جزیره هستند و با این که کیش جزیره کوچکی است اما مناطق توریستی آن از هم فاصله زیادی دارند پس حتما نیاز به یک وسیله نقلیه در کیش حس می شود. یکی دیگر از دلایل به وجود آمدن شرکت های اجاره ماشین در کیش آب و هوای گرم و شرجی جزیره کیش است و حتما در فصل گرما نیاز به کولر هست. از این دلایل که بگذریم یکی از بزرگ ترین دلایل این که مسافران علاقه به رنت کردن خودرو در کیش دارند این است که در کیش ورود ماشین های خارجی آزاد است و مسافران می خواهند از این امکان استفاده کنند و لذت رانندگی در کیش را تجربه کنند.
اگر چه جزیره کیش تاکسی های متعددی نیز دارد اما اگر در روز به چندین مکان تفریحی مختلف بخواهید سر بزنید هزینه تاکسی از گرفتن ۱ روز اجاره ماشین گران تر خواهد شد. حال اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مایل به اجاره اتومبیل در کیش هستید پیشنهاد می‌کنیم که با ما با ادامه مقاله همراه باشید تا به طور کامل آگاهی لازم رو در مورد اجاره ماشین و قوانین و قیمت ها به شما بدهیم.
انتخاب شرکت رنت کار در کیش
خوب قدم اول این است که شما بهترین شرکت اجاره ماشین در کیش را به سلیقه خودتان انتخاب کنید، که در حال حاضر حدود ۶۶ رنت کار در کیش فعالیت میکنند. یک سری نکاتی را که حتما باید برای انتخاب بهتر به آنها توجه کنید :
  • شرکت مورد نظر دارای مجوز رسمی از منطقه آزاد کیش باشد[*]شرکت مورد نظر عضو مجمع رنت کاران باشد[*]شرکت مورد نظر دفتر فیزیکی داشته باشد[*]سوابق شرکت مورد نظر را حتما بررسی کنید[*]از افرادی که در خیابان ماشین اجاره میدهند پرهیز کنید[*]سایت و اینستاگرام و گوگل مپ شرکت را بررسی کنید و نظرات مردم را بخوانید[*]ملاک انتخاب شرکت اعتبار و خدمات آنها باشد نه قیمت پایین[*]قرارداد رسمی بین شما و شرکت عقد شود[*]ماشین مورد نظر دارای دفترچه رنت باشد
خوب پس از انتخاب شرکت مورد نظر خودتون باید ماشین خود را نیز انتخاب کنید.
ماشین های متعددی در کیش برای اجاره وجود دارند اما در کل به 5 دسته اصلی تقسیم می‌شوند:
  • ماشین های اقتصادی[*]ماشین های اسپرت و کروک[*]ماشین های شاسی بلند[*]ماشین های لوکس[*]ون

قیمت اجاره ماشین در کیش:
اجاره ماشین ارزان در کیش
برای اینکه شما بتوانید با مبلغ کم یک ماشین خوب در کیش اجاره کنید باید در ماشین های اقتصادی دنبال ماشین مورد نظر خودتون بگردید.
در این دسته ماشین هایی مانند هیوندای اکسنت و کیا سراتو قرار دارند که با هزینه ای حدود ۲۵۰.۰۰۰ تا ۳۰۰.۰۰۰ هزار تومان شما میتوانید ۱ روز این ماشین ها را کرایه کنید.
اجاره ماشین کروک در کیش
خوب اگر عاشق رانندگی و ماشین های اسپرت باشید حتما باید توی این سبک ماشین رنت کنید و لذت رانندگی را در خیابان های کیش تجربه کنید.
در این دسته ماشین های مثل موستانگ و کامارو وجود دارند که برای مثال قیمت اجاره موستانگ کروک در کیش چیزی حدود ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان است.
اجاره ماشین شاسی بلند در کیش
اگر شما ماشین جا دار بخواهید و یا تعدادتون بین ۵ تا ۷ نفر باشد می توانید از این دسته ماشین مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید که بسیار جا دار و راحت هستند. شما برای اجاره اسپرتیج در کیش باید حدودا ۳۰۰.۰۰۰ تومان هزینه کنید.
اجاره ماشین لوکس در کیش
اگر شما طرف دار ماشین های لوکس و خاص هستید میتوانید ماشین هایی مثل رنج روور و بنز و کادیلاک را اجاره کنید که حدودا برای اجاره بنز در کیش باید حدود ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان هزینه کنید.
اجاره ون در کیش
اگر شما نیاز به یک ون بزرگ دارید و تعدادتان زیاد است باید یک ون اجاره کنید که تا ۱۳ نفر گنجایش دارد. شما این ون ها را با راننده و بی راننده می توانید به صورت ساعتی ( حدودا ۱۸۰.۰۰۰ تومان ) و یا به صورت ترانسفر (حدودا ۷۰.۰۰۰ تومان ) و یا به صورت روزانه ( حدودا ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان ) کرایه کنید . در صورتی که نیاز به اجاره ون دارید توصیه می کنیم مقاله “اجاره ون در کیش” را مطالعه فرمایید. شما برای اطلاع از تمامی قیمت ماشین ها می توانید به “قیمت اجاره ماشین در کیش” مراجعه کنید.
شرایط اجاره ماشین در کیش
تمامی شرکت های رنت کار شرایط یکسانی دارند پس اگر شرکتی را دیدید که بدون هیچگونه ضمانت و قراردادی ماشین را به شما تحویل داد بدانید که بعدا مشکلات بزرگی برای شما پیش خواهد آمد.
شرایط اجاره :
  • گواهینامه معتبر[*]مبلغ ۳.۰۰۰.۰۰۰ تا ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون بابت ضمانت (پس از تحویل خودرو ،مبلغ به شما بازگردانده می‌شود)[*]مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ تومان بابت ضمانت خلافی (پس از یک ماه عودت می‌شود)[*]اجاره ماشین در کیش بدون چک امکان پذیر می‌باشد

قوانین اجاره ماشین در کیش
خوب شما باید با قوانین اجاره ماشین کاملا آشنا باشید تا با خیالی آسوده به سفر خودتون در جزیره کیش بپردازید. در ابتدا باید قوانین راهنمایی و رانندگی در کیش را رعایت کنید مثل سرعت مجاز و حق تقدم در میدان ها و ایست کامل قبل میدان ها و خط کشی عابر پیاده و غیره.
همچنین شرکت های اجاره ماشین قوانین مشخصی دارند که در بند های قرار داد شما ذکر شده است :
  • بنزین خودرو همان مقداری که تحویل داده شده، تحویل گرفته می‌شود[*]قسمت بدنه ماشین تحویل مسافر داده می‌شود و مسئولیت بدنه ماشین با مسافر است[*]قسمت فنی خودرو با شرکت رنت کار است و مسافر در صورت مشاهده مشکل فنی باید سریعا با شرکت تماس بگیرد[*]خودرو کارواش شده و تمیز به مسافر تحویل داده می‌شود[*]مسافت طی شده در یک روز حداکثر ۲۰۰ کیلومتر است[*]شرکت های رنت کار تمام سعی خود را خواهند کرد تا شما از سفر خود لذت ببرید !
رزرو ماشین در کیش
شما برای رزرو ماشین مورد نظر خودتون می توانید با شرکت های رنت کار تماس بگیرید و یا می توانید به صورت آنلاین در سایت آنها ماشین مورد نظر خودتون رو رزرو کنید و در فرودگاه و یا محل اقامت خودتون تحویل بگیرید. همچنین می‌توانید به صورت حضوری به دفتر آنها مراجعه کنید. در پایان شما همه روزه می‌دوانید با رنت کاران در جزیره کیش تماس بگیرید و سوالات خودتان را بپرسید. اگر شما هم تجربه اجاره کردن ماشین در جزیره کیش را دارید با ما به اشتراک بگذارید و برای مسافرانی که قصد سفر به کیش را دارند تجربه خودتون را بازگو کنید.
منبع: سایت نوین رنت
شنبه 23 شهریور 1398 - 10:23
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


:: خرید آنلاین شارژ موبایل ::